ÇALIŞMA KOŞULLARI

1.Kesin Rezervasyon :
Müşteri tarafından kullanımı yapılacak olan ürün sipariş onayının yazılı olarak verilmesiyle “Kesin Rezervasyon” gerçekleşir.

2. Rezervasyon İptalleri :
Kesin rezervasyon kullanımlarının iptali, kullanım tarihinden önceki 21 işgününe kadar yapılabilir.
21 iş günü aşıldığında; kesin rezervasyon bütçesinin %50’si, 14 işgünü aşıldığında ücretin %75’i, 7 işgünü aşıldığında ise ücretin tamamı müşteriye fatura edilir.
İşgünü Pazartesi – Cuma arasındaki 5 günü kapsamaktadır

3. Opsiyonlu Rezervasyon :
Opsiyonlar, kullanım tarihine 3 hafta kalana kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra herhangi bir uyarıya gerek kalmaksınızın “Opsiyonlu Rezervasyon” otomatik olarak düşürülür.

1. Reklam görselinin jpeg olarak baskıya girmeden önce reklam sektör sorumlusuna gerekli onayların alınması için gönderilmesi gerekmektedir. Panout Medya tarafından onay verilmemiş görseller, baskısı ve teslimatı yapılmış olsa bile, asım yapmama hakkını kendisine saklı tutar.

2. En fazla 5 adet farklı görsel asımı yapılabilmektedir. Eğer özel bir asım şekli varsa, müşteri bunu reklam sektör sorumlusuna, görselleriyle birlikte, afiş asım tarihine kadar iletmeli ve yazılı olarak açıklamalıdır.

3. Kampanyada Cut-Out / Yaratıcı (Ambient) uygulaması müşterinin network kullanımı yapması halinde ve network kullanımı yaptığı haftada olabilir. Yapılacak uygulamanın görsel ve teknik detayları Panout Medya’ya sunulmalı ve onayı alınmalıdır. Bir kampanyada en fazla 10 adet reklam ünitesinde uygulama yapılabilir. Uygulamalar, maksimum 5 adet durak ve 5 adet raket olacak şekilde yapılabilir.
Otobüs Durağı
ÜrünAfiş Boyutu (En x Yükseklik)Görünen Alan (En x Yükseklik)Kağıt Cinsi
Durak 118,50 cm x 175,00 cm115,00 cm x 171,00 cm135 gram backlight ışık geçirgen kağıt. (Afişler giyotin kesim yapılmalıdır)

Baskı adetleri her görselden %10 fazla olacak şekilde teslim edilmelidir.

1.Afiş Teslim Günleri :
Otobüs Durağı afişlerinin Cuma günü 17:00’ye kadar tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Afişlerin belirtilen zamanda teslim edilmemesi durumunda asım günü değişecek olup, kullanım bedeline ek olarak 10.000TL + KDV fatura edilecektir.

2.Afiş Asım Günleri :
Otobüs Durağı afişlerinin asımı Pazartesi ve Salı günüdür.

Otobüs Durağı için fotoğraf çekimi yayınlanan kampanyanın asımını takip eden hafta içi gerçekleştirilecek olup, aynı hafta içinde network kullanımının %5’i gündüz ya da gece çekimi şekilde ajans ve müşterilerle paylaşılacaktır.
Müşteri tarafından profesyonel fotoğraf çekimi istenmesi halinde, profesyonel fotoğraf çekimi her bir ünitede asılı afiş için 350 TL + KDV’dir.